Parçaları fabrikada hazırlanmış ve montaj edileceği yere bu parçalar nakledilerek ve orada önceden planlandığı gibi parçaların birleştirilmesi yani montajının yapılmasından sonra ortaya çıkan yapılardır. Prefabrik ile tek katlı ya da çok katlı yapılar inşa etmek mümkündür. Prefabrik ile, evler, sosyal tesisler, okullar, şantiye yapıları, hastaneler, kamp alanları, havuzlar ve bilumum alanlarda kullanılabilecek yapılar ortaya çıkartılabilmektedir.

Ön üretimli hafif prefabrike yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Prefabrike yapıların beton zemine montajı ankrajlarla veya çelik dübellerle yapılmaktadır. Böylece bina ile beton birlikte hareket etmektedir.

Prefabrik binaların nakliyesi kamyon,tır,gemi,tren veya kargo uçakları ile yapılmaktadır.

Prefabrik konutlar 4 mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir yalıtım sistemi ile donatılmıştır. Her iklim şartlarına uygun bina üretilebilmektedir. Yapıların kurulacağı yerin iklim özellikleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Kesinlikle yoktur. Kullanılan tüm malzemeler TSE şartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Betonarme binalarda olduğu gibi çok rahat prefabrik binanızı kendiniz de boyayabilirsiniz.

Prefabrik konutlar 1.deprem bölgesi şartları göz önünde bulundurularak üretilir.

İstediğiniz proje bizim standart aks ölçülerimize uyduğu sürece yapılabilir.

Yapı elemanlarının taşıyıcı nitelikte olduğu (duvar, döşeme) ve galvanize çelikten soğuk şekillendirme yöntemi ile üretildiği bir yapı türüdür. Fabrikada CNC tezgahlarda modern makinelerle kontrol ve denetim altında üretilen yapı elemanları, korunaklı bir şekilde inşaat sahasına getirilip monte edilir. Geleneksel yapım sistemlerine göre hassasiyet avantajı vardır. Kendi de ön üretimli bir sistem olduğundan, üretimi esnasında projelerin kapı, pencere ve diğer ekipmanlarının siparişlerinin verilmesi mümkündür.

Yaptığımız işte kendi alanımızda 1 numara olduğumuzu düşünüyoruz.Buradan bilgi vermek yerine ofisimize gelin konuşalım.Böylece daha net olabiliriz. 

 Ödemelerinizi kredi kartı,senet ve nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.Biz sizler için elimizden geldiği kadarıyla ödemelerde yardımcı olmaya çalışıyoruz.Böylelikle müşterilerimizde bizde mağdur olmuyoruz.Ama fiyatlarda ödeme türünüze göre değişiklikler bulunmaktadır.Bunu göz önünde bulundurmayı unutmayınız.

FİYATIMIZA DAHİL OLAN İŞLER. - Genelde Biz prefabrik konutları kaba teslim olarak yapıyoruz. Buna şunlar dahildir. Prefabrik binanın montaj işlerinin yapılması Her türlü prefabrik bina malzemeleri (Duvar panelleri, birleşim elemanları ,tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemesi) Dış ve iç kapıları, pencereleri, vasistasları ve camlarının takılması dahildir. - Binanın birleşim elemanlarına mastik çekilmesi ve iç dış boyasının yapılması Binanın iç elektrik tesisatlarının çekilmesi ve armatürlerinin verilmesi binanın sıhhi tesisatlarının çekilmesi. 

 İmalat ve montajdan kaynaklı hatalara karşı 2 yıl firmamız garantisi altındadır(Müşterinin sonradan yaptırmış olduğu işlerden dolayı meydana gelecek olan zarardan firmamız sorumlu değildir).

Şimdiye kadar yaptığımız işlerden olumsuz geri bildirim almadık.Hiç kimse bir sorun bildirmedi.Yaptığımız işleri en iyi şekilde elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. 

Size sunacağımız boya kataloglarından istediğiniz dış ve ic cephe renklerini seçebilirsiniz.

Evet kurulabilir. Sadece sökme maliyeti, yeniden montaj maliyeti ve boya maliyeti oluşur. Yapılarda istenildiği takdirde tadilat mümkündür.

Duvarlar panel sistem olduğu için bu uygulama çivi yerine vida ile yapılabilmektedir

Betonarme binalarda yapılan tüm uygulamalar Prefabrik binalarda da yapılabilir.

Web sitemizin Teknik özellikler kısmından görebilirsiniz.

2 Yılda bir binanın dış ve iç cephe boyası yapılırsa rahatlıkla 50 yıl kullanılabilir.

2 katlı yapabiliriz. Daha çok katlı yapılabilir, fakat bina konstrüksiyonunun artacağından birim m2 maliyeti yükselir.

Sözleşme tarihi itibariyle KDV dahil toplam tutarın, % 50'ı nakit olarak tahsil edilir. Kalan bakiye sözleşme tarihi itibariyle 30 ve 60 gün vadeli çek olarak tahsil edilir. Alternatif ödeme planları karşılıklı görüşülebilir.

Zemin betonu tarafımıza teslim edildikten ve malzemelerin sevkiyatından sonra binanın büyüklüğüne göre 3 ile 10 gün içinde binanın montajı tamamlanır.Ortalama 100 m² Tek katlı bir bina o anki üretim durumumuza göre 2 gün ile 4 gün arasında imalat tamamlanır, sevke hazır hale getirilir.

Şehir İçinde yapılması ile şehir dışında yapılması arasındaki tek fark Montaj ekibinin konaklama ve yemek bedellerinin müşteri tarafından karşılanmasıdır.(Montaj ekibi azami 4 kişdir.) 

Binanın kurulacağı mevki belediyelik yerde ise ruhsat gereklidir. Evet 

Ruhsat ve yasal izinleri müşterimiz kendisi alıyor. Ruhsat almak için Mimari proje, Elektrik projesi,Sıhhi tesisat projesi,Mekanik Planı ve zemin etüdü müşteriye aittir. Biz istenirse sadece Binanın Statik hesaplarını ücret karşılığında veriyoruz. 

Zemin betonu ve her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri zemin ve duvar kaplamaları ( Şap, seramik, fayans, halı vs.. ) , Prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su ), Belediyeden alınması gereken, müsadeler ve ruhsat işleri , Isıtma ve soğutma tesisatları ( Kalorifer, klima vs..) Denizli dışı montajlarda montaj ve boya ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir. 

1. Alternatif : Dış duvarların kalınlaştırılması , Tavan izolasyonunun kalınlaştırılması 2. Alternatif : Binanın Dışına ilave kaplama yapılması (Mantolama , PVC siding vs..) 3. Alternatif : Çatı kaplamasının değiştirilmesi ( Sandviç panel ) yapılması 

Bu binaların statik hesapları ilgili standartlara (TS 648, TS 498, TS 11.372 vb.) ve yönetmeliklere göre yapılmaktadır.Bu yüzden ara katlarda müsade edilebilir sehim miktarı vardır.Fakat müşterimiz bunu hiç istemezse konfor şartları artırılabilir ve sallanma tamamen yok edilir. Proje esnasında hesap ile mümkündür.